محل لوگو

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 563
  • بازدید دیروز : 578
  • بازدید کل : 83156

دانلود کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان برانسون عباس شاکری


دانلود کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان برانسون عباس شاکری

کاربران گرامی ،در این بخش کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان برانسون عباس شاکری با فرمت pdf در ۸۰۰ صفحه آماده دانلود گردیده است.

اقتصاد کلان برانسون از متون درسی اقتصاد کلان در دانشگاه‌های معتبر جهان است. نخستین فصل‌ های کتاب در دورهٔ کارشناسی و فصل‌ های پایانی آن در دورهٔ کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می‌شود. مؤلف در این کتاب ضمن ارائهٔ تازه‌ ترین نظریه‌ های کلان اقتصادی، توابع جمعی و کلی را برمبنای اصول اساسی اقتصاد خرد ارائه کرده است و به این‌ ترتیب علاوه بر آشنا ساختن دانشجویان با ارتباط توابع کلان اقتصادی با رفتارهای مشاهده‌ شدهٔ فردی، مرز تخیلی میان اقتصاد خرد و کلان را که در بسیاری از متون اقتصاد کلان تصویر می‌شود نیز از میان برداشته است. وی همچنین با ارائهٔ موازی دو روش توصیفی و ریاضی مباحث اقتصاد کلان، درک موضوعات را برای دانشجویان با هر میزان از دانش ریاضی یا اقتصادی آسان ساخته است.فصل‌های اولیه کتاب در دوره کارشناسی و فصل‌های پایانی در دوره کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می‌شود.

دانلود کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان برانسون عباس شاکری تالیف ویلیام برانسون ترجمه عباس شاکری شامل ۵ قسمت و ۲۷ فصل می باشد :

مقدمه ای بر اقتصاد کلان
تعیین در آمد ملی: مدل تعادل ایستا
توابع تقاضای بخشی واضافات مدل ایستا
پپویاییهای میان مدت: میان تعادل ایستا ورشد بلند مدت
رشد بلند مدت به همراه اشتغال کامل


مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 413

برچسب های مهم

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما